AYNI GÜN KARGO
16:00 'a Kadar Siparişlerde Geçerlidir
 
14 GÜN İÇERİSİNDE İADE
Koşulsuz Şartsız İade İmkanı
 
İNDİRİM FIRSATI
Günlük İndirimlerden Yararlanın, Kârlı Çıkın

Teslimat ve İade Şartları

Sipariş ve Teslimat
Alışveriş Güvenliği
Kişisel bilgileriniz (ad, rumuz, e-posta adresi, posta adresi, satın aldıklarınız vb.) kesinlikle başka kişi ve kuruluşlara verilmez ve sadece anadoluoyuncak.com'dan azami fayda sağlamanız amacıyla kullanılabilir.
Bilgileriniz ürün veritabanının korunduğu sistemle korunmaktadır.

SSL Sertifikamız

anadoluoyuncak.com'da alışverişileriniz SSL (Secure Socket Layer) sertifikası garantisi altındadır.
 
Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler siteden bağımsız olarak 128-bit şifrelenip bankalara sorgulanmak üzere ulaşır. Bu bilgiler direkt olarak bankaların sunucularından geçtiği için hiçbir şekilde tarafımızca görüntülenemez. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilebilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi site tarafından görüntülenmediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri görüntülemesi, ele geçirmesi engellenmiş olur.

İade/Değişim Bilgileri

 
* Almış olduğunuz ürünün ambalajını açmadan/tahrip etmeden//bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren ondört (14) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numarınızıda içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz.
 
*Demonte sevk edilen ürünlerin iade alınması için kurulum yapılmamış olması gerekir.
 
* Ürünü, ürün faturası, sipariş numarınızıda içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz.
 
* Ürün iadelerinizde kargo ücreti alıcıya aittir.
 
* Firmamıza bilgi verilmeden gönderilen hiçbir ürün teslim alınmaz.
 
* İade kargolar, anadoluoyuncak.com sitesinin anlaşmalı kargo firması aracılığı ile  iade edilmelidir. Aksi takdirde gelen kargolar teslim alınmaz.
 
* Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.
 
* Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün tarafımıza "KÖKTEN ÖZEL EĞİTİM LTD.ŞTİ/ANADOLU OYUNCAK - Demirtaşpaşa Mh.Selvilibahçe Sk.6/B Osmangazi/BURSA"
ulaştığı andan itibaren (3) iş günü içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 1 ile 35 gün arasında yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır.
 
* Havale ve Kredi Kartı iadeleri 1 iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir.
 
Teslimat Takibi
 
* Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.
 
* Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyid edilmektedir.
 
* Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur.